Fotografia – Marcin Melanowicz
fotografia: ślubna, rodzinna, korporacyjna, studyjna – Poznań

Archiwum kategorii ‘realizacje dla firm’

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego

sob ,01/09/2018

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Zostało założone 22 maja 1995 roku, a w pierwszą rocznicę działalności, jako pierwszy w kraju TBS, uzyskało decyzję rejestracyjną ówczesnego Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa. Misją Spółki jest zapewnienie lokali mieszkalnych osobom o średnich dochodach. W tym celu Poznańskie TBS sp. z o.o. buduje mieszkania czynszowe i eksploatuje je na zasadach najmu.

Wczoraj w pełnym słońcu ostatniego dnia sierpnia prezydent Jacek Jaśkowiak, jego zastępca Tomasz Lewandowski oraz prezes PTBS, Andrzej Konieczny symbolicznie rozpoczęli budowę naszego nowego osiedla na Strzeszynie.

fot.Marcin Melanowicz-2951

fot.Marcin Melanowicz-2955

fot.Marcin Melanowicz-2978

fot.Marcin Melanowicz-2932

fot.Marcin Melanowicz-2987

fot.Marcin Melanowicz-3001

Stankowscy & Białach Stomatologia to zespół profesjonalistów

czw ,13/04/2017

Zdjęcia zespołu lekarzy oraz personelu na nową stronę internetową dla kliniki stomatologicznej Stankowscy & Białach Stomatologia

Nasza klinika to miejsce powstałe z marzeń o perfekcyjnej klinice stomatologicznej. Każdy fragment przestrzeni w naszej klinice powstał z myślą o praktykowaniu światowej klasy, wyrafinowanej stomatologii.

Jednak to właśnie komfort i troska naszych pacjentów to dla nas punkt wyjścia i priorytet. Z drugiej strony ogromne znaczenie dla nas ma również atmosfera miejsca, wnętrza które emanują elegancją, ergonomia pracy naszego zespołu. Wszytko to przekłada się na jakość naszego leczenia. Kiedy wszystkie te składowe połączyliśmy z najlepszym dostępnym sprzętem, technologiami – powstało takie miejsce o jakim marzyliśmy od kiedy rozpoczęliśmy naszą drogę zawodową.

Nasza klinika połączona jest jako integralny organizm z naszym centrum edukacyjnym. Właśnie stąd propagujemy naszą filozofię Kompletnej Stomatologii,  tu prowadzimy kursy, szkolenia i seminaria dla lekarzy z całej Polski i nie tylko.

fot.Marcin Melanowicz--23 fot.Marcin Melanowicz-2-2